حریم خصوصی

حریم خصوصی۱۴۰۰-۱۱-۱۶ ۱۵:۰۴:۵۶ +۰۰:۰۰

پایگاه دانش مدیریت دارایی‌های فیزیکی صنعت نفت خود را متعهد به حفاظت از حریم خصوصی همه بازدیدکنندگان این سایت می‌داند. هدف ما، آگاه ساختن شما درباره نوع و نحوه استفاده از اطلاعاتی است که در هنگام بازدید از سایت، از جانب شما دریافت می‌گردد.
پایگاه دانش مدیریت دارایی‌های فیزیکی صنعت نفت اطلاعات هویتی و شخصی (مانند آدرس ای‌میل، نام و شماره تلفن یا آدرس خانه و محل کار ) و هم‌چنین اطلاعات جمعیت‌شناختی ناشناس، که مختص به شما نیست (مانند کد پستی، سن، جنسیت، ترجیحات، علائق و …) را گردآوری می‌کند.
ما هیچ‌یک از اطلاعات شخصی شما را بدون اطلاع و اجازه قبلی، با فرد یا نهاد دیگری در میان نخواهیم گذاشت، مگر اینکه به موجب قانون توجیهی برای این کار وجود داشته باشد.
اطلاعاتی که با رضایت ارسال می نمایید (مانند اطلاعات هویتی و اسناد و مدارک علمی به غیر از اطلاعات تماس مستقیم) در اختیار سایر اعضاء پایگاه قرارخواهد گرفت.
همچنین ممکن است ما اطلاعات جمع آوری شده درباره استفاده از سایت خود را در اختیار اشخاص ثالثی قرار دهیم اما این موارد شامل اطلاعاتی که قابل استفاده برای تعیین هویت شما باشند نخواهد بود.
ممکن است اطلاعاتی درباره سخت‌افزار و نرم‌افزار رایانه شما به‌صورت خودکار توسط پایگاه دانش مدیریت دارایی‌های فیزیکی صنعت نفت جمع‌آوری ‌شود. اطلاعات می تواند شامل موارد زیر باشد: آدرس آی‌پی، نوع مرورگر، نام دامنه، زمان دسترسی و آدرس وبسایت‌های ارجاع‌دهنده. این اطلاعات توسط پایگاه دانش مدیریت دارایی‌های فیزیکی صنعت نفت برای اعمال خدمات، حفظ کیفیت خدمات، و به منظور فراهم کردن آمار عمومی ناظر به استفاده از پایگاه اینترنتی به کار گرفته می‌شود.

ما چه اطلاعاتی را جمع آوری می‌نماییم؟
زمانی که شما هر سایتی را مشاهده می‌کنید، اطلاعات معینی از شما به طور خودکار جمع‌آوری می‌شود. ما نیز به ازای هر بیننده سایت، اطلاعاتی درباره رایانه فرد و بازدید او از سایت جمع‌آوری کرده و ذخیره می‌نماییم:
• اطلاعاتی درباره آدرس IP کامپیوتر شما (آدرس IP عددی است که بطور خودکار زمانی که شما وارد شبکه وب می‌شوید به کامپیوتر شما تخصیص داده می‌شود)
• آدرس اینترنتی سایتی که از طریق آن وارد سایت ما شده‌اید (برای مثال www.google.com)
• تاریخ و زمانی که شما وارد سایت ما می‌شوید و مدت زمانی که در سایت هستید.
• نام و نسخه سیستم عامل و مرورگر رایانه شما ( به عنوان مثال Windows 7/IE 10 این اطلاعات به طور خودکار بوسیله رایانه شما منتقل می شود).
• صفحاتی از سایت که شما آن ها را مشاهده می‌کنید.
چنانچه وارد سایت ما شوید، صفحاتی را بخوانید، یا چیزهایی را دانلود نمایید، این‌ها اطلاعاتی هستند که جمع‌آوری می‌کنیم. ما از این اطلاعات استفاده می‌کنیم تا تعداد بینندگان سایت را در بخش های مختلف مشخص کنیم. این کار به ما کمک می کند تا سایت را برای بینندگان آن هر چه مفید تر نماییم. برای مثال از اطلاعات مرورگر به این منظور استفاده می کنیم که سایت را به گونه‌ای طراحی کنیم تا تعداد افراد بیشتری بتوانند صفحات را به درستی مشاهده نمایند. زمانیکه شما وارد سایت ما می‌شوید، اطلاعاتی غیر از اینهایی که گفته شد از شما جمع آوری و ذخیره نمی‌نماییم، مگر اینکه خود شما بخواهید که اطلاعات دیگری در اختیارمان بگذارید. مثلا اینکه شما فرمی را در سایت پر کنید که شامل اطلاعاتی از قبیل ایمیل، اسم و سن شما باشد و آن را برای ما ارسال نمایید.

کوکی‌ها
کوکی‌ها فایل‌های کوچکی می‌باشند که توسط سایت‌هایی که از آن ها بازدید می‌کنید بر روی رایانه شما ذخیره می‌شوند. کوکی‌ها در واقع فایل‌های ارتباطی بین سرور و رایانه شما می‌باشند که از نظر امنیتی برای رایانه شما کاملا بی خطر هستند.
بنابر خصوصیت زبان‌های برنامه‌نویسی تحت وب در استفاده از کوکی‌ها، اگر شما امکان استفاده از آن‌ها را در مرورگر خود غیر فعال کرده باشید، در استفاده از سرویس‌های ما با مشکل مواجه خواهید شد.

پیوند به دیگر سایت‌ها
سایت ما ممکن است پیوند‌هایی با دیگر سایت‌ها داشته باشد. هنگامی که شما با سایت دیگری پیوند برقرار می‌کنید، دیگر از سایت ما خارج شده و مشمول قوانین خاص سایت جدید هستید. این سایت‌ها ممکن است که اطلاعات دیگری را از شما دریافت کنند، بدیهی است جهت کسب اطلاعات بیشتر باید با سایت‌های ذیربط تماس برقرار نمایید.

تغییر در سیاست‌های پایگاه
ممکن است با تغییر سرویس‌ها و خدمات ما سیاست های کاری خود را بهبود و یا تغییر دهیم. ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که هر چند وقت یکبار این صفحه را مطالعه کنید تا از تغییرات احتمالی سیاست‌های ما آگاه شوید. چنانچه هر سوالی درباره قوانین و سیاست‌های پایگاه دانش مدیریت دارایی‌های فیزیکی صنعت نفت داشتید می‌توانید آن را با ما به آدرس info@petropam.ir در میان بگذارید.

استفاده از این پایگاه بدان مفهوم است که شما از همه مواردی که در بالا ذکر شد مطلع بوده و از آن رضایت دارید.